Stay & Play at Panorama Golf Resort - 3 dní

Panorama Golf Resort ponúka ubytovanie v luxusných a komfortných izbách v priestoroch klubového domu, tak ako aj v bungalovoch v bezprostrednej blízkosti klubovne. Ubytovacie kapacity boli navrhnuté Ing. Arch. Mojmírom Ranným pre čo najväčší komfort hostí. Prekrásne výhlady na golfové ihrisko a malebnú krajinu Posázavi tvorí umocňujú krásny dojem z celého rezortu.

Ubytovanie klubovňa – Priamo v srdci resortu sa môžete ubytovať na 10 dvojlôžkových izbách alebo 4 apartmánoch s kapacitou až štyrpch lôžok. Elegantne zariadené izby s nezameniteľnými výhľadmi na golfové ihrisko ponúkajú našim návštevníkom príjemné prostredíe pre odpočínok, priatelské a rodinné posedenie a kúzelné prebudenie do nového dňa.

Ubytovanie bungalovy – Iba pár krokov od klubovne je sa nachádza novovzbudované bungalovy, ktoré ponúkaju kapacitu 12 dvojlôžkových izieb a 6 apartmánov. Pohodlie a príjemnú atmosféru luxusného ubytovania navrhol opätovne Ing. Arch. Mojmír Ranný. Výhlady do upokojujúcej prírody Posázaví spolu s plnou vybavenostou izieb určite prispejú k pohodovému pobytu v rezorte.

27 jamkové miajstrovské ihrisko (River, Forest & Meadows), veľkorysé tréninkové zázemie a profesionálne služby ponúkajú golfistom jedinečný zážitok, ktorý umocňuje panoramatický výhľad do okolitej krajiny.

River – Najkratšia a nejrovinnatejšia z troch deviatok. River sa rozprestiera popri rieke Sázava s množstvom vodných prekážok. Núti hráčov k presnej hre a súčastne dáva možnosti k skórovaniu. Greeny obidvoch päťpárových jamiek sú dosiahnuteľné po dobrom odpale druhou ranou. Odmenou pre hráčov sú úchvatné výhlady na skaly v údolí Sázavy.

Forest – Väčšina deviatky sa rozprestiera medzi stromami a postupne sa hráčom odkrývajú výhlady do krajiny Posázava a na mesto Kácov. Na každej jamke je potrebné dobre premyslieť stratégiu, kam umiestniť odpal, a ktorou palicou zvoliť pre úder do grínu. Striedajú sa tu jamky kde je možné útočť a kde je potrebné hrať s rozvahou a pokorou.

Meadows – Najdlhšia z troch deviatok sa rozprestiera na lúkach nad riekou Sázava. Každá jamka maá svoje kúzlo, či už krásne výhlady do údolia alebo nezabudnuteľné jamky s parom 3. Na svoje si prídu hráči, ktorých najobľúbenejšia palica je driver. Na deviatke je viacero jamiek kde je možné napáliť driver a atakovať birdie a eagle.

Golfový pobyt Stay & Play – 2 noci (pondelok – štvrtok)

 • golfista double room: 305 euro
 • príplatok za single room: 40 euro

Golfový pobyt Stay & Play – 2 noci (piatok – nedeľa)

 • golfista double room: 320 euro
 • príplatok za single room: 40 euro

Cena zahrňa:

 • ubytovanie 2 noci
 • raňajky bufetovou formou
 • unlimited golf at Panorama Golf Courses
 • bezplatne wifi a parkovisko

Cena nezahrňa:

 • spa procedury

Napíšte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Dopyt môžete poslať prostredníctvom tohto formulára.

Stay & Play at Panorama Golf Resort
Cena od
305 za osobu
Pridať cestujúcich
Osoba
305 za osobu
Potrebujete pomoc s rezerváciou? Pošlite nám správu.

Detaily zájazdu

 • Kácov, Česká republika
 • Panorama Golf Resort
 • Free

Kategórie